MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tray 9895056
nr 989 5056
TRAY
19th century, length: 77 cm, wear.
1800-tal, längd: 77 cm
Condition: slitage
SEK 400
Monday October 26 2015
at 20:14:48
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr
350 kr